ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 27 MARCA 2016

Drukuj
Utworzono: niedziela, 27, marzec 2016 Autor: x.Julian W.

1. W drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego Msze Święte jak w każdą niedzielę. 

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i uświetnienie przeżycia Wielkiego Tygodnia, a także Rezurekcji.

3. Od wtorku Msza Święta wieczorna w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 19.00.

4. W czwartek, o godz. 18.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ

5. W tym tygodniu wypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek Msze Święte i okazja do spowiedzi o godz.: 6.30, 7.00, po południu od godz. 18.00 spowiedź a o 19.00 Msza św., natomiast o godz. 20.15 Msza trydencka w górnym kościele. W tym dniu odwiedzimy z posługą duszpasterską chorych.

6. W pierwszą sobotę o godz. 10.00 Msza Święta w ramach przeżywanego Roku Miłosierdzia, natomiast o godz. 18.30 różaniec wynagradzający a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Rodziny Radia Maryja i Apostolatu Maryjnego.

7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na naszą diecezjalną CARITAS

8. Już dzisiaj informujemy, że w dniach 10 – 11 kwietnia odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks. Biskupa połączona z przyjęciem przez młodzież sakramentu bierzmowania. Prosimy o modlitwę byśmy owocnie mogli przeżyć te dni.

9. Skauci Europy zapraszają na wędrówkę dla mężczyzn. Jest to weekendowa wyprawa z plecakiem w gronie Skautów Europy z Rzeszowa i wszelkich zainteresowanych. Nocleg pod dachem, gotowanie na wolnym ogniu, śpiew, modlitwa. Cel: sanktuarium św. Jana z Dukli. Zapraszam! Bliższe informacje na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 23.05.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.