III NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 KWIETNIA 2016

Drukuj
Utworzono: sobota, 09, kwiecień 2016 Autor: x.Julian W.

1.  Dzisiaj przeżywamy wizytację kanoniczną naszej parafii. O godz. 9.00  Msza Święta inaugurująca Tydzień Biblijny. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 w Auli Papieskiej wykład  ks. dr. M. Dzika pt. “Maria Magdalena – kontrowersyjna święta?”. O godz. 10.30 powitanie ks. Biskupa Ordynariusza przez Proboszcza i przedstawicieli parafii. O godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie z członkami Róż oraz grupami dorosłych. O godz. 17.00 ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, a po zakończonej Mszy Świętej spotka się z przedstawicielami młodzież i dzieci.  

2. Jutro po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Przyjaciół WSD w Rzeszowie.

3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Koła Misyjnego

4. W środę o godz. 18.30 różaniec fatimski a następnie Msza Święta.

5. W piątek o godz. 18.30 w dolnym kościele nabożeństwo do miłosierdzia Bożego.

6. Za tydzień, 17 kwietnia, w IV Niedzielę Wielkanocną, przeżywać będziemy Niedzielę  Dobrego Pasterza – patronalne święto Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła i równocześnie rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.  

7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły: Co takiego było w zmarłym niedawno księdzu Janie Kaczkowskim, że wszyscy po nim płaczą? oraz Jak siostra zakonna założyła telewizję o globalnym zasięgu. Główny temat tygodnika Niedziela: Naród kroczący w ciemności ujrzał światłość. 1050 rocznica Chrztu Polski.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 15.08.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.