XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 LIPCA 2016

Drukuj
Utworzono: sobota, 02, lipiec 2016 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.  
  2. Również dzisiaj w naszej Katedrze o godz. 20.00 inauguracja XXV Koncertu Muzyki Organowej i Kameralnej. Wystąpią: Marek Stefański – organy i Elżbieta Towarnicka – sopran. Gorąco zapraszamy. 
  3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej a po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Komisji Charytatywnej.
  4. Za tydzień wyjazd pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę o godz. 4.00 z parkingu obok Katedry.
  5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów kolejnego etapu remontu schodów prowadzących do Katedry.
  6. Zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce na Jasną Górę w 1050. rocznicę chrztu Polski, która odbędzie się 28 lipca. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ojciec Święte Franciszek. Zapisy w kancelarii i bezpośrednio u ks. Juliana Wybrańca.
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł: „Bitwa o Europę” dotyczący sytuacji w Europie po referendum w Wielkiej Brytanii. Główny temat tygodnika Niedziela: „Watykański Oskar. Dokument TVP 1 zwyciężył na Festiwalu Filmowym w Rzymie”.  

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 24.10.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.