XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 WRZEŚNIA 2016

Drukuj
Utworzono: niedziela, 11, wrzesień 2016 Autor: x.Julian W.
 1. Od dzisiaj w Kościele rozpoczynamy VI Tydzień Wychowania. Przyświecać nam będzie temat: „Miłosierni jak Ojciec”.
 2. W dniu dzisiejszym odbędzie się w Rzeszowie Marsz Miłosierdzia (od Krzyża przy Zamku do Ojców Bernardynów). Rozpoczęcie o godz. 15.00, zakończenie Mszą Świętą o 16.30. Zapraszamy do udziału. 
 3. Również dzisiaj Katedralny Chór Chłopięco – Męski Pueri Cantores Resovienses  i Zespół Rockowy RAGE zapraszają na koncert Chóralnie – Rockowo – Koncertowo! który odbędzie się w Muszli Koncertowej w Parku Papieskim koło Katedry Rzeszowskiej o godz. 13.15.
 4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na nasze cele parafialne.
 5. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Przyjaciół WSD.
 6. We wtorek o godz. 19.00 Msza Święta i kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które tym razem poprowadzą parafie św. Michała Archanioła i św. Jadwigi. Zachęcamy do licznego udziału.
 7. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 17.30 Nowenna fatimska a następnie Msza Święta.
 8. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy do dolnego kościoła na wspólne nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca.
 9. W najbliższą niedzielę, 18 września, odbędzie się ogólnopolska zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Radecznicy i Krasnobrodu, która odbędzie się 1 października br. (sobota). Wyjazd z parkingu przed Katedrą, o godz. 7.15, powrót ok. godz. 19.00. Koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii.
 11. Przeworska Grupa Charytatywna organizuje akcję na rzecz misji. W związku z tym od najbliższego poniedziałku będzie wystawiony na parkingu kontener na makulaturę. Uzyskane ze sprzedaży środki posłużą do budowy kolejnych studni w Czadzie.
 12. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.  

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.03.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.