XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 WRZEŚNIA 2016

Drukuj
Utworzono: niedziela, 18, wrzesień 2016 Autor: x.Julian W.
  1. W dniu dzisiejszym Kościół w Polsce obchodzi 50. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Mając świadomość jak wielką rolę pełnią media katolickie we współczesnym świecie,  w przyszłą niedzielę, dobrowolnymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć katolickie radio VIA.
  2. Dzisiaj natomiast odbywa się ogólnopolska zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Komisja Charytatywna po Mszach św. będzie zbierała na ten cel ofiary do puszek.  
  3. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Koła Misyjnego.
  4. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska a następnie Msza Święta.
  5. Również w środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich chłopców od klasy 2 szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Radecznicy i Krasnobrodu, która odbędzie się 1 października br. (sobota). Wyjazd z parkingu przed Katedrą, o godz. 7.15, powrót ok. godz. 19.00. Koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii.
  7. Przeworska Grupa Charytatywna organizuje akcję na rzecz misji. W dalszym ciągu na parkingu obok Katedry wystawiony jest kontener na makulaturę. Uzyskane ze sprzedaży środki posłużą do budowy kolejnych studni w Czadzie.
  8. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.  

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.03.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.