II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 STYCZNIA 2017

Drukuj
Utworzono: piątek, 13, styczeń 2017 Autor: x.Julian W.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Bóg zapłać za otwarte drzwi domów i mieszkań, za życzliwość i złożone ofiary. Wszystkich mieszkańców naszej parafii obejmujemy naszą modlitwą. Przypominamy, że 31 stycznia, odbędzie się dodatkowa wizyta duszpasterska na indywidualne zgłoszenia z myślą o tych, którzy nie mogli być obecni w wyznaczonym terminie.                         

2. Od jutra rozpoczną się dwutygodniowe ferie szkolne. W związku z tym informujemy, że w czasie ich trwania Msze św. poranne będą odprawiane tylko o godz. 7.00, wieczorne bez zmian.

3. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.  Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ważnych aspektach naszego chrześcijańskiego życia, jakim jest wzajemna solidarność i jedność.

4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Fatimskiej, a następnie Msza św.

5. W czwartek, 19 stycznia, w Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji.

6. W piątek w dolnym kościele o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, a po nim Msza św.    

7. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów Chorwacji, z wizytą w Medjugorie, która odbędzie się w dniach 29.04-6.05.2017. Zapisy będą trwać do końca stycznia. Więcej informacji w dzisiejszej gazetce oraz na stronie internetowej. 

8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. 

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 28.09.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.