NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23 KWIETNIA 2017

Drukuj
Utworzono: sobota, 22, kwiecień 2017 Autor: x.Julian W.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na naszą diecezjalną CARITAS

2. Komisja Charytatywna serdecznie dziękuje wszystkim 670. ofiarodawcom, którzy w imieniu własnym i swoich rodzin złożyli w Wielką Sobotę dary żywnościowe w ilości około 1000 kg, którymi obdarowano 92 rodziny potrzebujące pomocy. Bóg zapłać! Dziękujemy również wszystkim, którzy ofiarami pieniężnymi, przyczynili się do zakupu kwiatów do Bożego grobu.

3.  W poniedziałek przeniesiona uroczystość św. Wojciecha.

4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do MB Fatimskiej.

5. W czwartek, o godz. 17.00, zapraszamy na adorację Wynagradzającą Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ.

6. Za tydzień 30 kwietnia w Trzecią Niedzielę Wielkanocną przeżywać będziemy Ogólnopolską Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą IX Tydzień Biblijny. W tym roku będzie ona połączona z pierwszym Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Informacje na ten temat pojawią się w spotach telewizyjnych i radiowych TVP1 i PR1 od 22 do 30 kwietnia, a także w tygodnikach katolickich. Msza Święta na rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego w naszej diecezji będzie miała miejsce w naszej Katedrze w najbliższą niedzielę o godz. 9.00.

7. Informujemy, że figura Matki Bożej Rzeszowskiej znajdująca się na postumencie obok Katedry została oddana do koniecznej renowacji.

8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.    

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 22.06.2018. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.