XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13 SIERPNIA 2017

Drukuj
Utworzono: niedziela, 13, sierpień 2017 Autor: x.Julian W.
  1. W dniu dzisiejszym będziemy przeżywali kolejne, uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. Naszym modlitwom będzie przewodniczył bp Jan Wątroba. O godz. 18.45 zostaną przedstawione prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej, w intencji których sprawowana będzie także Msza Święta. O godz. 19.00 Msza Święta a po niej procesja z figurą Matki Bożej i relikwiami Dzieci fatimskich, zakończona Apelem Jasnogórskim. Po procesji adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00.
  2. W poniedziałek 14 sierpnia przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
  3. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie ziół, owoców i kwiatów. Przynieśmy je do świątyni, by podziękować Panu Bogu za dar urodzaju i piękno przyrody.
  4. W środę, 23 sierpnia przypada wspomnienie bł. Władysława Findysza. O godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w Nowym Żmigrodzie, pod przewodnictwem bpa Jana Wątroby.
  5. Również w środę zapraszamy na cotygodniową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17.30, a po niej na Mszę Świętą.
  6. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu.
  7. Zapraszamy młodzież i duszpasterzy do wzięcia udziału w „Dniach Młodych Diecezji Rzeszowskiej”. Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 17 sierpnia o godz. 18.00 przy katedrze rzeszowskiej (Park Papieski). Zakończenie 19 sierpnia Mszą Świętą o godz. 12.00 pod przewodnictwem bpa Jana Wątroby.
  8. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy do dolnego kościoła na wspólne nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca.
  9. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.09.2018. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.