XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 SIERPNIA 2017

Drukuj
Utworzono: niedziela, 20, sierpień 2017 Autor: x.Julian W.
  1. W związku ze zmianami personalnymi księży w diecezji z naszej parafii otrzymał przeniesienie ks. mgr Mariusz Fijałkiewicz. Serdecznie dziękujemy Mu za dotychczasową posługę w naszej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowej parafii, Tarnowcu, do której został skierowany. W jego miejsce został zamianowany wikariuszem ks. Paweł Wójcik z par. św. Józefa w Rzeszowie. 
  2. W środę, 23 sierpnia w naszej diecezji przypada wspomnienie bł. Władysława Findysza. O godz. 11.00 odbędzie się uroczysta Msza Święta w Nowym Żmigrodzie, pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego.
  3. Również w środę zapraszamy na cotygodniową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17.30, a po niej na Mszę Świętą.
  4. W czwartek 24 sierpnia przypada liturgiczne święto św. Bartłomieja Apostoła. O godz. 17.00 zapraszamy na adorację Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu a następnie Mszę św.
  5. w sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Jest to również dzień odpustu w parafii Rzeszów - Drabinianka. Suma odpustowa o godz. 18.00.
  6. W niedzielę 27 sierpnia przy naszej Katedrze odbędą się Diecezjalne Dożynki – dziękczynienie za chleb, plony ziemi i pracę rolnika. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 11.00. przy Muszli w Parku Papieskim, następnie Msza Święta o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału również parafian.
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.09.2018. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.