XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 PAŹDZIERNIKA 2017

Drukuj
Utworzono: sobota, 21, październik 2017 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, dlatego po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia do puszek ofiar na misje. W tygodniu zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych, podczas których będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy.  
  2. Zgodnie z zapowiedzią począwszy od listopada rozpocznie się w naszej parafii peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach. Prosimy wszystkich pragnących  przyjąć Maryję do swoich domów o wybranie terminów i zgłoszenie w kancelarii parafialnej. Więcej informacji w dzisiejszej gazetce i na stronie internetowej.
  3. W środę, czwartek i piątek zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W ramach spotkania o godz. 17.30 Różaniec, Msza św. i zajęcia w swoich grupach.
  4. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska połączona z różańcem.
  5. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu, Różaniec a następnie Msza św.
  6. Apostolat Maryjny zaprasza w czwartek (26 października) na całodzienne czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny. To czuwanie zgodnie z pierwotnym zamysłem powinno odbywać się w domach. Na poszczególne godziny czuwania można się zapisać na listę, która znajduje się na stoliku za ławkami.
  7. W sobotę 28 października przypada Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  8. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Przez cały miesiąc po wieczornej Mszy św. będziemy w czasie wypominek modlić się w ich intencji. Kartki, na których można wpisywać imiona zmarłych (najlepiej dużymi drukowanymi literami) znajdują się na stoliku za ławkami. Należy je składać w kopertach do skrzynki znajdującej się za ławkami, w kancelarii lub zakrystii.
  9. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.  W kancelarii są do nabycia kalendarze „Ewangelia na każdy dzień”.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 16.12.2018. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.