XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05 LISTOPADA 2017

Drukuj
Utworzono: piątek, 03, listopad 2017 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą za zmarłych i zmiana tajemnic, natomiast dla dzieci i ich rodziców zmiana tajemnic po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Przeżywając miesiąc listopad zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominek odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św. (za wyjątkiem środy i czwartku, kiedy czynimy to przed wieczorną Mszą św.). Wypominki można składać do końca listopada do skrzynki znajdującej się za ławkami, w kancelarii i w zakrystii. Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach zostanie odprawiona w tym tygodniu w czwartek o godz. 18.00
  3. W środę, czwartek i piątek zapraszamy na godz. 18.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę św. i spotkania w swoich grupach.
  4. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska połączona z Wypominkami.
  5. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu, Różaniec a następnie Msza św. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej
  6. W sobotę 11 listopada przypada 99. rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszamy do udziału we Mszy św. i modlitwę za Ojczyznę. Zachęcamy do wywieszenia flag narodowych. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Główne uroczystości w Rzeszowie rozpoczną się w rzeszowskiej Farze Mszą św. o godz. 10.00, a po niej będą miały miejsce uroczystości patriotyczne przy pomniku Leopolda Lisa – Kuli.  
  7. Przypominamy że począwszy od listopada rozpoczęła się w naszej parafii peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach. Prosimy wszystkich pragnących przyjąć Matkę Bożą do swoich domów o wybranie terminów i zgłoszenie w kancelarii parafialnej. Więcej informacji na stronie internetowej.
  8. W przyszłą niedzielę, 12 listopada, będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.
  9. Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ zapraszają na całodobową adorację przed Najświętszym Sakramentem w ramach Ogólnopolskiej Nowenny. W naszej parafii adoracja rozpocznie się w poniedziałek (13 listopada) o godz. 18.00 Mszą św. Na kolejne godziny zapraszamy grupy parafialne i osoby indywidualne. Listy na które można się wpisać znajdują się stolikach za ławkami.
  10. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.  

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 21.03.2019. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.