XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LISTOPADA 2017

Drukuj
Utworzono: sobota, 11, listopad 2017 Autor: x.Julian W.
 1. Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć prześladowanych.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe z modlitwą za zmarłych polecanych w Wypominkach.
 3. Rodzina Jednego Serca Jednego Ducha zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w niedzielę, 12 listopada 2017 r., o godz. 16.00 na Rynku Rzeszowskim. W przypadku niepogody Koncert odbędzie się w kościele farnym
 4. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy za zmarłych. Wypominki można jeszcze składać do końca listopada. Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach zostanie odprawiona w tym tygodniu w czwartek o godz. 6.30.
 5. Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ zapraszają na całodobową adorację przed Najświętszym Sakramentem w ramach Ogólnopolskiej Nowenny. W naszej parafii adoracja rozpocznie się w poniedziałek o godz. 18.00 Mszą św. Na kolejne godziny zapraszamy grupy parafialne i osoby indywidualne.
 6. W poniedziałek 13 listopada o godz. 17.30 różaniec fatimski połączony z wypominkami.
 7. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Koła Misyjnego.
 8. W środę o godz. 17.30 Nowenna fatimska połączona z Wypominkami.
 9. W czwartek o godz. 17.00 adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu, a następnie Msza św.
 10. W sobotę, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki naszej diecezji.
 11. Przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej peregrynację Figury Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach. Prosimy wszystkich pragnących przyjąć Matkę Bożą do swoich domów o wybranie terminów i zgłoszenie w kancelarii parafialnej. Więcej informacji na stronie internetowej.
 12. W przyszłą niedzielę, 19 listopada, będziemy obchodzić I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. Zachęcamy do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
 13. Wspólnota dla Intronizacji NSPJ serdecznie zaprasza na czuwanie modlitewne, które odbędzie się w Bazylice NSPJ w Krakowie 17 listopada. Wyjazd z parkingu obok Katedry 17 listopada o godz. 9.00. Koszt ok. 35 zł. Informacje i zapisy u animatorów Wspólnot dla Intronizacji NSPJ.
 14. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 06.03.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.