XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.11.2018 r.

Drukuj
Utworzono: sobota, 10, listopad 2018 Autor: x.Julian W.
  1. W listopadzie zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominek będziemy odmawiać codziennie o godz. 17.30, a w  niedzielę o godz. 16.00. Dziś w formie Nieszporów za zmarłych. Wypominki można składać do końca listopada do skrzynki znajdującej się za ławkami.
  2. Dzisiaj przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej i modlitwy za Ojczyznę. O godz. 15.00 odbędzie się uroczysta Msza Święta za Ojczyznę pod przewodnictwem księdza biskupa Jana Wątroby. Przed Mszą Świętą będzie miało miejsce odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowej tablicy przed wejściem do Katedry.
  3. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Przyjaciół WSD.
  4. We wtorek 13 listopada o godz. 17.30 Różaniec fatimski połączony z wypominkami, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Koła Misyjnego.
  5. Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ zapraszają na całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w ramach ogólnopolskiej nowenny. W naszej parafii adoracja rozpocznie się we wtorek Mszą Świętą o godz. 18.00. Na kolejne godziny zapraszamy grupy parafialne i osoby indywidualne.
  6. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Zachęcamy do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
  8. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W kancelarii są także do nabycia kalendarze „Ewangelia na każdy dzień”.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 20.02.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.