XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018 r.

Drukuj
Utworzono: piątek, 16, listopad 2018 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiaj obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”. Zachęcamy do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
  2. W listopadzie zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominków odmawiamy codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.00. Wypominki można składać do końca listopada do skrzynki znajdującej się za ławkami.
  3. We wtorek i w środę spotkanie kandydatów do bierzmowania wg harmonogramu poszczególnych grup.
  4. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę, 26 listopada, świętować będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to zarazem święto patronalne KSM-u i Akcji Katolickiej. Zachęcamy do udziału w centralnej uroczystości w naszej Katedrze o godz. 12.00.
  6. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci naszej parafii na Królewski Bal. Prosimy, aby wszystkie chętne dzieci przygotowały sobie królewskie stroje (np. przebranie króla, królowej, księżniczki lub rycerza). Bal rozpocznie się w Auli papieskiej o godz. 15.00.
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W kancelarii są także do nabycia kalendarze „Ewangelia na każdy dzień”.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 23.06.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.