II NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020 r.

Drukuj
Utworzono: czwartek, 09, styczeń 2020 Autor: x.Julian W.
  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w połowie rodzin naszej parafii. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach i mieszkaniach. Witamy nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii. Dar wspólnej modlitwy, radość spotkania w rodzinie niech będzie umocnieniem naszych więzi we wspólnocie parafialnej, którą tworzymy. Składamy także Bóg zapłać! za przekazywane z tej racji ofiary kolędowe.
  2. Od 18 stycznia do Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które przypada 25 stycznia w sobotę, trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Naszą modlitwą w ciągu tego tygodnia upraszamy daru jedności dla wyznawców Chrystusa.
  3. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Te dni są okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.
  4. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  5. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 01.03.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.