ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 2.02.2020 r.

Drukuj
Utworzono: czwartek, 30, styczeń 2020 Autor: x.Julian W.
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic
  2. W poniedziałek od godz. 9.00 prosimy parafian o pomoc w demontażu dekoracji świątecznej i uporządkowaniu  naszej świątyni.
  3. Także w poniedziałek przypada wspomnienie św. Błażeja, którego czcimy jako orędownika w chorobach gardła. Na wieczornej Mszy Świętej pobłogosławimy jabłka (prosimy przynieść je ze sobą do świątyni) oraz świece, a także udzielimy specjalnego błogosławieństwa.
  4. W środę 5 lutego obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 pobłogosławimy chleb, sól i wodę, które mają chronić nas i nasze domostwa od niebezpieczeństw pożaru i od innych przeciwności. O godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.
  6. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej
  7. W piątek Msze Święte i okazja do spowiedzi o godz. 6.30, 7.00, po południu od godz. 17.00 i Msza Święta o godz. 18.00, na której kandydaci do bierzmowania z klas VII otrzymają modlitewniki, a po Mszy Świętej spotkanie. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  8. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiejKomisja Charytatywna prosi o przyjęcie pisemka „Piękne życie” podsumowującego działalność miłosierdzia w naszej parafii za rok 2019. Pisemko będzie rozdawane przy wyjściu z kościoła po Mszy Świętej.

 

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 01.03.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.