XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 19.07.2020 r.

Drukuj
Utworzono: sobota, 18, lipiec 2020 Autor: x.Julian W.
  1. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.
  2. Codziennie w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 20 lipca przypada 7. rocznica ingresu księdza biskupa Jana Wątroby do Katedry Rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Rzeszowskim i całej naszej diecezji.
  4. W sobotę 25 lipca obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, opiekuna kierowców i podróżujących. Składamy serdeczne życzenia imieninowe wszystkim solenizantom, a szczególnie księdzu proboszczowi Krzysztofowi Gołąbkowi oraz ks. Krzysztofowi Golasowi. Życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitych łask w kapłańskiej posłudze oraz opieki św. Krzysztofa.
  5. Dzisiaj rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. MIVA Polska zaprasza wszystkich kierowców do udziału w Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W związku z tym w następną niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy.
  6. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 19.01.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.