XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2020 r.

Drukuj
Utworzono: sobota, 25, lipiec 2020 Autor: x.Julian W.
  1. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.
  2. Dzisiaj kończymy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. MIVA Polska zaprasza wszystkich kierowców do udziału w Akcji Św. Krzysztof 1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W związku z tym dziś po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć dobrowolną ofiarę i otrzymać plakietkę św. Krzysztofa.
  3. Dziś także przypada liturgiczne wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych rodziców i dziadków.
  4. W sobotę rozpoczyna się miesiąc sierpień. To miesiąc narodowych rocznic i świąt maryjnych. Zachęcamy do postawy trzeźwości i abstynencji od alkoholu z motywów religijnych i patriotycznych. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy o godz. 17.00  na wynagradzające nabożeństwo pierwszej soboty.
  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  6. Codziennie w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00.
  7. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 19.01.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.