Podziękowanie 12.10.2020

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 12, październik 2020 Autor: x.Julian W.

W imieniu wszystkich duszpasterzy Parafii Katedralnej pragnę serdecznie podziękować Kapłanom spoza parafii za posługę sakramentalną i głoszenie słowa Bożego. Szczególne podziękowania kieruję do duszpasterzy parafii pw. Św. Michała Archanioła w Rzeszowie za podjętą codzienną służbę przy Ołtarzu, a ks. Danielowi Drozdowi za posługę w konfesjonale. Pragnę także wyrazić słowa uznania i wdzięczności naszym Parafianom za niedzielną posługę w Katedrze. Dzięki Wam świątynia pozostała otwarta i mogła być sprawowana niedzielna liturgia. Bóg Zapłać!
Pragnę także poinformować, że Księża Wikariusze objęci są kwarantanną do 14 października. Mamy także kontakt z Księdzem Infułatem, który jest hospitalizowany. Nabożeństwo fatimskie 13 października poprowadzi ks. Paweł Synoś – delegat biskupa ds. formacji stałej kapłanów Diecezji Rzeszowskiej, szczególną intencją będzie modlitwa o powołania.

Życząc dużo zdrowia, dziękujemy za życzliwość i wszelkie wyrazy wsparcia. Prosimy o modlitwę i o niej zapewniamy wszystkich parafian.


W imieniu duszpasterzy

ks. Krzysztof Gołąbek

proboszcz 

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 02.08.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.