Ogłoszenie (11.11.2020)

Drukuj
Utworzono: środa, 11, listopad 2020 Autor: x.Julian W.
Informujemy, że z powodu podejrzenia COVID-19, kilku naszych księży w trosce o zdrowie własne i parafian, zdecydowało się od poniedziałku 9 listopada na izolację. Badania potwierdziły u niektórych obecność wirusa. Jeden ksiądz został w środę skierowany na kwarantannę. Zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych księża, którzy są ozdrowieńcami, będą posługiwać duszpastersko. Msze Święte i nabożeństwa odbywać będą się według stałego porządku. Część zamówionych intencji z konieczności odprawiana jest w kaplicy domowej. Podobnie jak dotąd posługiwać będą siostry zakonne, które już przebyły chorobę. Informujemy, że Katedra została zdezynfekowana.
Kancelaria parafialna jest otwarta, jednak ze względów praktycznych preferowana jest praca zdalna, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel. 798 486 704 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 02.08.2021. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.