Katechezy Przedślubne

Drukuj
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2018 Autor: Admin3

UWAGA:

Wyjątkowo w marcu katechezy przedślubne odbędą się w III sobotę tj. 21.03.2020 r.

Zapraszamy narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński na katechezy przedślubne, które rozpoczynają się w II soboty każdego miesiąca o godz.11.00 (również na wakacjach) w budynku parafialnym.

Czas potrzebny do odbycia katechez to minimum 3 miesiące, dlatego najlepiej zgłosić się na katechezy przedślubne pół roku przed ślubem lub wcześniej.

Zaświadczenie o ukończeniu katechez przedślubnych jest ważne bezterminowo.

UWAGA:

Na katechezy przedślubne należy  zapisywać się kierując e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

W tytule e-maila proszę wpisać datę rozpoczęcia katechez. Potwierdzenie zapisu będzie drogą mailową w ciągu kilku dni roboczych.

Kontakt do Poradni Rodzinnej:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

ZAPRASZAMY

Oprócz Poradni Rodzinnej w Katedrze jest wiele Poradni w Diecezji Rzeszowskiej, które prowadzą katechezy przedślubne i można je znaleźć na stronie: www.mio.org.pl/poradnie.

Na stronie Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Rzeszowskiej można zapisać się na formę rekolekcyjną w DD Tabor, Rzeszów, ul. Połonińska 25 oraz znaleźć informacje na temat katechez przedmałżeńskich.

stat4u

Reklamy ukazujące się w serwisie są
częścią statystyk STAT4U.
Parafia Katedralna nie ponosi
odpowiedzialności za ich treść.

Dziś jest: 20.02.2020. Joomla 2.5 templates. Parafia Katedralna Rzeszów 2012. Przygotowanie strony: zikomp. Redaktor: X.Bogusław.