Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Turniej LSO w halowej piłce nożnej 2021

W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO. W sobotę (13 listopada 2021 r.) hali sportowej Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie odbył się dekanalny turniej piłki nożnej.  Rozgrywki, jak co roku, toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: ministrantów, lektorów młodszych oraz lektorów starszych.  W kategorii ministrantów zgłosiła się jedna drużyna z Parafii Opatrzności Bożej, tym samym zdobyła pierwsze miejsce i możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach diecezjalnych.  W kategorii lektorów młodszych zgłosiły się drużyny z Parafii: Opatrzności Bożej, Św. Michała Archanioła, Wniebowzięcia NMP, MB Królowej Polski oraz Katedry. Zwycięzcą z możliwością wzięcia udziału w dalszym etapie Eliminacji do Mistrzostw Polski została Parafia Opatrzności Bożej. 2 miejsce zdobyła Katedra, a 3 Parafia św. Michała Archanioła.  W kategorii lektorów starszych zgłosiły się Parafia MB Królowej Polski oraz Wniebowzięcia NMP. Wygrała Parafia MB Królowej Polski.  Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie. Wszyscy otrzymali puchar i dyplom a zwycięzcy pamiątkowe medale. Wszystkim chłopcom oraz ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za sportowe zachowanie godne LSO.