Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 stycznia 2019

 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w połowie rodzin naszej parafii. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach i mieszkaniach. Witamy nowych parafian, którzy zamieszkali na terenie naszej parafii. Dar wspólnej modlitwy, radość spotkania w rodzinie niech będzie umocnieniem naszych więzi we wspólnocie parafialnej którą tworzymy. Składamy także Bóg zapłać! za przekazywane z tej racji ofiary kolędowe.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy do naszej Katedry na Koncert Kolęd w wykonaniu Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego „Pueri Cantores Resovienses” pod dyrekcją Marcina Florczaka.
 3. Domowy Kościół zaprasza serdecznie na jasełka, które odbędą się dzisiaj o godz. 16.00 w Domu Diecezjalnym Tabor. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny zainteresowane wspólnotą Domowego Kościoła. Po jasełkach krótka prezentacja wspólnoty. Wstęp wolny!
 4. Chór Jednego Serca Jednego Ducha zaprasza na Wieczór Kolęd
  który odbędzie się dzisiaj w Hotelu Prezydenckim (dojazd od strony ul. Kopisto) o godz. 17.17. Wstęp wolny!
 5. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Te dni są okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.
 6. We wtorek i środę zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkania wg harmonogramu swoich grup.
 7. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
 8. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Oazy.
 10. Od 18 stycznia do Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które przypada 25 stycznia w piątek, trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Naszą modlitwą w ciągu tego tygodnia upraszamy daru jedności dla wyznawców Chrystusa. 
 11. Grupa pielgrzymkowa św. Kazimierza zaprasza na spotkanie opłatkowe w przyszłą niedzielę 27 stycznia. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 15.00.
 12. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się losowanie zwierzątek z naszej szopki: 2 chomików i 2 myszek. Chętne dzieci prosimy, by przygotowały karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem.
Powrót na górę strony