Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

13 stycznia 2019

 1. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
 2. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W piątek 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. Również w piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
 5. W sobotę 19 stycznia obchodzimy uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego patrona Diecezji Rzeszowskiej. O godz. 17.30 w naszej Katedrze będą odśpiewane Nieszpory, a o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Zapraszamy kapłanów, kapituły, zwłaszcza katedralną, siostry zakonne i wiernych świeckich do udziału w uroczystości.
 6. W niedzielę 20 stycznia zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego „Pueri Cantores Resovienses”, pod dyrekcją Marcina Florczaka. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00.
 7. Chór Jednego Serca Jednego Ducha zaprasza na Wieczór Kolęd
  który odbędzie się w niedzielę 20 stycznia w Hotelu Prezydenckim (dojazd od strony ul. Kopisto) o godz. 17.17. Wstęp wolny!
 8. Wspólnota Alfa dziękuje za nakrętki i maskotki ofiarowane podczas adwentowej akcji charytatywnej na rzecz Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie.  Zbiórka nakrętek  zostanie powtórzona w Wielkim Poście.        
 9. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską:

Gdyby ktoś z parafian chciał jeszcze uzupełnić wizytę kolędową w tych rejonach, które w tym roku odwiedzaliśmy, czy też poświęcić nowe mieszkanie lub dom to prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii lub kancelarii. Uzupełnimy te odwiedziny w środę 16 stycznia od godz. 16.00.

Tym którzy przyjęli nas w swoich domach i mieszkaniach dziękujemy za dar spotkania i wspólnej modlitwy. Składamy także Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy w kopertach na tacę.

Powrót na górę strony