Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

02 maja 2021

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00. Ze względu na obowiązujący nadal zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób nie będzie nabożeństw majowych z udziałem kapłana przy kapliczkach.
  2. W poniedziałek (3 maja) obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych niedzielny. O godz. 16.00 nabożeństwo majowe. Ogarnijmy w tym dniu naszymi modlitwami Ojczyznę, polecając ją szczególnej opiece Maryi naszej Królowej.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.
  4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W piątek Msze Święte i okazja do spowiedzi o godz. 6.30, 7.00, po południu spowiedź od godz. 17.00, a o godz. 18.00 Msza Święta. W tym dniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  6. W sobotę (8 maja) przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona PolskiPolecajmy wstawiennictwu świętego patrona wszystkich solenizantów, a zwłaszcza prośmy o radość wiekuistą dla śp. Ks. Infułata Stanisława.
  7. Od wtorku do piątku jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele od godz. 15.00 do godz. 18.00.
  8. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni i do nich się stosujmy.
  9. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
Powrót na górę strony