Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

V NIEDZIELA ZWYKŁA

09 lutego 2020

  1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomogli w demontażu dekoracji świątecznych i uporządkowaniu naszej świątyni. Składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Przyjaciół WSD.
  3. We wtorek 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. W naszej wspólnocie parafialnej Msza Święta dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych odprawiona będzie w dolnym kościele o godz. 12.00. Prosimy o pomoc w dowiezieniu chorych do naszej świątyni. Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Koła Misyjnego.
  4. We wtorek i w środę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII na Mszę Świętą o godz. 18.00 i spotkanie wg harmonogramu poszczególnych grup.
  5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  6. W czwartek o godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.30 z racji 13. dnia miesiąca Różaniec fatimski.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej Katedrze słowo Boże wygłosi o. Rafał Myszkowski (karmelita) z Berdyczowa na Ukrainie. Po Mszach Świętych będzie kwestował na rzecz remontu klasztoru karmelitów w Berdyczowie.
  8. Również w przyszłą niedzielę z racji 16. dnia miesiąca zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II o godz. 16.00. Polecać będziemy szczególnie wszystkich chorych i cierpiących. Zachęcamy do przedkładania intencji za wstawiennictwem św. Jana Pawła II do skrzynki umieszczonej na filarze przy ołtarzu-relikwiarium.
  9. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
Powrót na górę strony