Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

V NIEDZIELA ZWYKŁA

04 lutego 2024

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w demontażu dekoracji świątecznych i uporządkowaniu naszej świątyni. Za ofiarną i liczną pomoc składamy serdeczne: Bóg zapłać! Szczególne podziękowania składamy panu Aleksandrowi i panu Pawłowi za codzienną troskę o zwierzątka w szopce.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 Msza Święta pod przewodnictwem bpa Jana Wątroby z okazji diecezjalnych obchodów Dnia Życia Konsekrowanego.
  3. W poniedziałek (5 lutego) wspominamy św. Agatę. Podczas Mszy Świętych rano i wieczorem pobłogosławimy chleb, sól i wodę, które mają chronić nas i nasze domostwa od niebezpieczeństw pożaru i innych przeciwności. Więcej na ten temat w dzisiejszej gazetce parafialnej.
  4. W środę o godz. 17.30, jak co tydzień, nowenna do Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do składania intencji za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej do skrzynki przy figurze lub poprzez formularz internetowy.
  5. Od poniedziałku do piątku w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  6. W przyszłą niedzielę (11 lutego) będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Msza Święta dla chorych, połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, będzie odprawiona o godz. 15.00. Podczas tej Mszy Świętej będzie możliwość spowiedzi oraz przyjęcia namaszczenia także w dolnym kościele. Pomóżmy chorym i niepełnosprawnym w dotarciu do świątyni.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim przeżywającym ferie życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku, a pracującym dużo sił i opieki św. Józefa.
Powrót na górę strony