Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lutego 2023

 1. Po Mszy Świętej można złożyć ofiary do puszek Caritas jako pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
 2. W poniedziałek o godz. 17.30 różaniec fatimski, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Przyjaciół WSD.
 3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Koła Misyjnego.
 4. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej FatimskiejZachęcamy do składania intencji za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej do skrzynki przy figurze lub poprzez formularz internetowy.
 5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II, zachęcamy do składania intencji za wstawiennictwem św. Jana Pawła II do skrzynki umieszczonej na filarze przy ołtarzu-relikwiarium lub poprzez formularz internetowy.
 6. Także w czwartek o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się wprowadzenie w medytację słowa Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 8. Od poniedziałku do piątku w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
 9. W przyszłą niedzielę (19 lutego) o godz. 13.30 będzie dodatkowa Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa w kolejną rocznicę podpisania Porozumień Rzeszowsko-Ustrzyckich Solidarności Rolników Indywidualnych.
 10. Również w przyszłą niedzielę, jako trzecią miesiąca, składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w parafii.
 11. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł o tym, jak rozmawiać z dziećmi, które nie chcą chodzić na religię w szkole. W Niedzieli natomiast przeczytamy, jak znaleźć dobrą żonę i dobrego męża.

   

Powrót na górę strony