Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

04 lipca 2021

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  2. Od poniedziałku do piątku jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele od godz. 15.00 do godz. 18.00.
  3. Za tydzień, w niedzielę 11 lipca o godzinie 20.00 w naszej Katedrze odbędzie się pierwszy z tegorocznych koncertów Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Wystąpi hiszpański wirtuoz organów Jesus Sampedro. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wstęp na  ten koncert,  jak i na wszystkie pozostałe, jest bezpłatny.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych Fundacja Życie i Rodzina zbierać będzie podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”. Do złożenia podpisu potrzebny jest PESEL.
  5. Wraz z Komisją Charytatywną Parafii Katedralnej składamy podziękowanie za ofiary przekazane w ubiegłą niedzielę w kwocie 14 632 zł + 2 € na pomoc poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej. Wszystkim ofiarodawcom: Bóg zapłać!
  6. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  7. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Marka Drupkę (neoprezbitera) oraz diakona Karola Miguta, którzy w lipcu będą pełnić posługę duszpasterską w naszej Katedrze. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Pani Fatimskiej na ten czas.
Powrót na górę strony