Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2019

  1. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
  2. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek o godz. 17.30 w dolnym kościele nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. W sobotę, 20 lipca przypada 6 rocznica ingresu księdza biskupa Jana Wątroby do Katedry Rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Rzeszowskim i całej naszej diecezji.
  5. W dniach od 19 do 24 lipca w Rzeszowie odbędzie się Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. W niedzielę 21 lipca o godz. 9.00 w Katedrze Rzeszowskiej odbędzie się Msza Święta z udziałem tych zespołów.
  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 20.00 w naszej Katedrze odbędzie się kolejny koncert w ramach Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Na organach zagra Levente Kuzma z Węgier. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!
  7. W dniach 21-28 lipca obchodzimy Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. MIVA Polska zaprasza wszystkich kierowców do udziału w Akcji „Św. Krzysztof 1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy” na środki transportu dla misjonarzy. W związku z tym za dwa tygodnie w niedzielę 28 lipca po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy.
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
Powrót na górę strony