Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019

 1. Od wtorku 1 października rozpoczniemy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy dokonywane będą na pierwszym spotkaniu o godz. 18.00 w sali papieskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego.
 2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się we wtorek i w środę na Mszy Świętej o godzinie 18.00, po której będzie spotkanie w grupach.
 3. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.
 4. W czwartek od godz. 17.00 wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Wspólnota Alfa zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spotkaniach formacyjnych  w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 6. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy młodzież na spotkanie Oazy.
 7. W przyszła niedzielę 29 września po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci z kl. III, które w maju 2020 roku przystąpią do I Komunii Świętej w Katedrze.
 8. Spotkanie popielgrzymkowe Grupy św. Kazimierza odbędzie się w parafii Św. Michała Archanioła w Rzeszowie w niedziele 29 września. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17.00.
 9. Rada Osiedla Zalesie zaprasza dzieci w poniedziałek 30 września na bezpłatny wyjazd na basen do Sokołowa Młp. Zapisy odbędą się w poniedziałek o godz. 18.00 w budynku Domu Kultury przy ul. Wieniawskiego.
 10. Wraz z Komisją Charytatywną składamy podziękowanie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek w kwocie 2 750 zł na Katolickie Radio VIA.
 11. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
Powrót na górę strony