Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

Katedra Rzeszowska

Transmisje z Katedry na żywo na youtube Katedra Rzeszowska na Facebooku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020

  1. Kościół w Polsce obchodzi dziś 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach Świętych można złożyć ofiary do puszek na Katolickie Radio „VIA”.
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 w Parku Sybiraków odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Ze względów sanitarnych można wziąć w nim udział po wcześniejszej internetowej rejestracji.
  3. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby służyć przy Ołtarzu na spotkanie w środę o godz. 16.30. Dodatkowe informacje u ks. Pawła Wójcika.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po klasie VIII odbędzie się w piątek 25 września: o godz. 18.00 Msza Święta i próba razem z młodzieżą parafii Matki Bożej Częstochowskiej, a w sobotę 26 września dzień skupienia w dolnym kościele od godz.10.00. O godz. 11.30 Eucharystia, na którą zapraszamy rodziców.
  5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbywać się będą od października.
  6. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Dzień Migrantów i UchodźcówZ tej okazji po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos. 
  7. Od poniedziałku do piątku w dolnym kościele jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00. Zapraszamy do uwielbienia i dziękczynienia w roku duszpasterskim poświęconym Eucharystii.
  8. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.
  9. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
Powrót na górę strony